Česky   Espaňol  

O nás

Deliberia je jediné knihkupectví v ČR specializované výhradně na prodej knih ve španělském jazyce. Jsme mladá firma, jejímž záměrem je přiblížit čtenářům žijícím v ČR knihy španělských a latinskoamerických autorů, ale také knihy českých a zahraničních přeložených autorů. Každý den se snažíme vybírat nejzajímavější knihy, které se objeví na trhu. V našem knihkupectví naleznete knihy všech žánrů: beletrii, poezii, učebnice, knihy pro děti a mládež, komiksy, slovníky, atd. Celkem je v naší nabídce 750 000 titulů, z nichž jen malá část je uvedena na našem webu. Jakoukoliv knihu jsme schopni dodat na objednání.

 

Deliberia je škola zaměřená na výuku španělštiny. Je vybavena moderní výukovou technikou. Kurzy jsou velmi dynamické, zaměřené na rozmluvení, v malých skupinkách studentů. Prostředí je příjemné s otevřenou a přátelskou atmosférou. Naši lektoři jsou rodilí mluvčí s rozsáhlými zkušenostmi ve výuce španělského jazyka. Nabízíme kurzy španělštiny pro veškeré úrovně, dále nabízíme i specializované kurzy, např. pro tlumočníky, milovníky vina, literární kurzy atd. Také nabízíme firemní kurzy a soukromé hodiny. Jsme schopni Vám připravit kurz na míru.

 

Deliberia je také jedním z center hispánské kultury v České republice. Organizujeme prezentace děl španělsky mluvících autorů, koncerty a literární setkání. Naši studenti se mohou bezplatně účastnit těchto akcí a procvičit si tak španělštinu při číši vína rozhovory s rodilými mluvčími.

 

Logo Mobil: 723 955 545
E-mail: deliberia@deliberia.cz
Informace o ochraně osobních dat
FB Twitter YouTube