Česky   Espaňol  

CV Luis Ochoa

 

Luis Ochoa ukončil Universidad Politécnica de Madrid a později se zajímal a studoval pedagogii na Universidad Complutense. V současnosti je lektorem španělského jazyka s akreditací od Instituto Cervantes. Od roku 2014 je aktivním konzultanem Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT).

Od roku 2006 se zabývá soukromým vyučováním španělštiny v Praze. Jeho klienti pochází z různých oborů, např. z firem: ČSOB, Česká Spořitelna, Clifford Chance, Peterka & Partners, Intecha, C&COM, etc. Jeho reference si můžete prohlednout zde.

Je zakladatelem a hlavním lektorem v Deliberia. Jeho kurzy vždy patří mezi ty nejvyhledávanější. Jeho cílem je naučit španělštinu zábavným, ale efektivním způsobem. Hodiny zpestřuje promítáním videa a žáky často zapojuje do rozhovorů. Pokud se bojíte mluvit, na těchto hodinách se určitě rozmluvíte. Gramatiku vysvětluje názorným a jednoduchým způsobem, za nezbytné považuje neustálé opakování a procvičování.Výsledkem je, že žáci si rychle osvojí základní komunikační koncepty.

Logo Mobil: 723 955 545
E-mail: deliberia@deliberia.cz
Informace o ochraně osobních dat
FB Twitter YouTube